Tak a je tu nový školní rok. Rok 2009/2010. Je to rok plný novot. Začínáme v nové školce, která se nachází v budově Základní školy Police. Během prázdnin proběhlo velké stěhování. A i když je nová školka o něco menší, než ta bývalá, myslím, že se nám podařilo pro děti připravit příjemné a tvůrčí prostředí, s místem pro klučičí řádění, holčičí hry na maminky, nebo velké výtvarné tvoření. Každý si v novém členění třídy má možnost najít to své místečko, kde se bude cítit dobře. Pomocí sponzorského daru, se podařilo zrealizovat dlouho plánovanou výměnu lůžkovin a ručníčků a tak je školička jako z cukru. Dětem jsme jako dárek na uvítanou rozdali trička od Nadace Čez, která nám tato společnost věnovala v loňském roce. Pro tento školní rok máme zapsáno 16 dětí a doufáme, že se jim bude u nás ve školce líbit stejně, jako nám!
Image.aspx.jpg
lkj.jpg