Školkovský Radík

Důležité rady

Dětem nedávejte do MŠ cenné předměty -  prstýnky, řetízky, hodinky-nemůžeme za ně ručit.

Do školky nepatří: žvýkačky, potraviny a hračky z domova (pokud Vás k tomuto nevyzvou ped. pracovníci)

Příčinu nepřítomnosti dítěte oznamte neprodleně učitelce pokud možno nejpozději den předem a v případě nemoci do 7,30 hod. Odhlášení obědů a svačinek si zajistěte taktéž nejpozději do 7,30 hod.

V případě, že dítko v průběhu dne z důvodu onemocnění odchází s rodičem z MŠ, má rodič nárok si v poledne vyzvednout oběd.

Odhlašování dětí: ráno do 7.00               Telefonicky:  722815805                                                                                                       Osobně: Rodič,  nebo jím pověřená osoba