Slavíme narozeniny

Narozeniny!!!

Každý z nás si jistě vzpomene na to, jak bylo v dětství čekání na den narozenin nekonečné. Každé dítko se nemůže dočkat oslavy, dortu a dárečků. A proto jsme se rozhodli, že tuto velkou událost budeme slavit společně s našimi dětmi ve školce. Každý náš školáček během roku oslaví narozeniny a my se budeme snažit, aby tento den byl pro každého oslavence patřičně slavnostní a jedinečný. Podpoříme tím sebedůvěru našich dětí a kamrádské vztahy.

A jak oslava proběhne??
Od rána budeme s dětmi připravovat narozeninovou knížku pro oslavence. Každé dítě nakreslí obrázkové přáníčko a všechna přáníčka potom svážeme. Děti mohou přinést i drobný dáreček, např.obrázek, nějakou sladkůstku nebo drobnou hračku. Jakoukoli maličkost, hlavně když to bude dáreček od srdíčka. Všechny dárečky uložíme do speciální narozeninové krabice.

Až se všichni sejdeme a pohrajeme si, společně připravíme slavnostní tabuli se vším, co k takové oslavě patří. Konfety, barevné čepice a hlavně dobrá nálada. Oslavenec bude mít  královskou korunu a narozeninový trůn. A po svačince příjde ta velká chvíle, kdy paní učitelka  zapálí svíčky a děti předají oslavenci s gratulací své dárečky. Společně si potom zazpíváme, oslavenec si v duchu bude přát tajné přáníčko, sfoukne svíčky a hodování může začít!